hmhcbanner-1920-1.jpg hmhcbanner-1920-3.jpg HMHCbanner-1920-B.jpg hmhcbanner-1920-F3.jpg HMHCbanner-1920-zaal.jpg
 

Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Hette Mollema
Trainer Tommes Dollekamp
Aanvoerder Jiska Buruma *
Aanvoerder Iris Hosman

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Leusden D2 Rijnvliet D2 (O) 15:30
Phoenix D9 Hilversum D2 (O) 13:15
SCHC D4 Dorsteti D1 14:45
USHC D10 Schaerweijde D6 10:05
Voordaan D8 Kampong D20 8:45
Weesp D3 Voordaan D7 16:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Voordaan D8 9 27 9 0 0
2 Dorsteti D1 9 21 7 0 2
3 Leusden D2 9 19 6 1 2
4 Kampong D20 8 19 6 1 1
5 Hilversum D2 9 16 5 1 3
6 Schaerweijde D6 9 15 5 0 4
7 Rijnvliet D2 8 9 3 0 5
8 USHC D10 9 8 2 2 5
9 Phoenix D9 8 5 1 2 5
10 Voordaan D7 8 4 1 1 6
11 Weesp D3 8 4 1 1 6
12 SCHC D4 8 1 0 1 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov SV Phoenix D9 13:15 uit
24 nov MMHC Voordaan D8 12:45 thuis - Veld 2 (Orec)
8 mrt U.S.H.C. D10 n.n.b thuis
15 mrt SV Kampong Hockey D20 n.n.b uit
22 mrt Schaerweijde D6 n.n.b uit
29 mrt HC Rijnvliet D2 n.n.b thuis
5 apr MMHC Voordaan D7 n.n.b uit
19 apr Dorsteti D1 n.n.b thuis
10 mei Hockeyclub SCHC D4 n.n.b uit
17 mei M.H.C. Weesp D3 n.n.b thuis
24 mei MHC Leusden D2 n.n.b uit
7 jun SV Phoenix D9 n.n.b thuis
14 jun MMHC Voordaan D8 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Leusden D2 Dorsteti D1 0-3
Phoenix D9 Voordaan D7 1-2
Weesp D3 SCHC D4 2-1
Voordaan D8 Rijnvliet D2 (O) 4-1
USHC D10 Hilversum D2 (O) 1-2
Kampong D20 Schaerweijde D6 6-3
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Hilversum D2 (O) Kampong D20 0-2
Schaerweijde D6 Weesp D3 3-1
SCHC D4 Leusden D2 1-3
Dorsteti D1 Phoenix D9 6-0
Voordaan D7 Voordaan D8 0-6
Rijnvliet D2 (O) USHC D10 5-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Voordaan D7 USHC D10 2-2
Voordaan D8 Dorsteti D1 1-0
Rijnvliet D2 (O) Kampong D20 4-5
Hilversum D2 (O) Schaerweijde D6 3-1
Phoenix D9 SCHC D4 2-0
Leusden D2 Weesp D3 6-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
SCHC D4 Voordaan D8 1-6
Weesp D3 Phoenix D9 1-1
Dorsteti D1 USHC D10 2-0
Voordaan D7 Kampong D20 2-4
Rijnvliet D2 (O) Hilversum D2 (O) 1-8
Schaerweijde D6 Leusden D2 2-9
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Rijnvliet D2 (O) Schaerweijde D6 1-3
Phoenix D9 Leusden D2 0-4
Voordaan D8 Weesp D3 8-1
Kampong D20 Dorsteti D1 3-7
USHC D10 SCHC D4 2-1
Hilversum D2 (O) Voordaan D7 4-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Schaerweijde D6 Phoenix D9 4-1
Voordaan D7 Rijnvliet D2 (O) 1-7
SCHC D4 Kampong D20 1-3
Weesp D3 USHC D10 0-2
Leusden D2 Voordaan D8 0-2
Dorsteti D1 Hilversum D2 (O) 5-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Kampong D20 Weesp D3 4-0
USHC D10 Leusden D2 2-3
Voordaan D8 Phoenix D9 2-0
Voordaan D7 Schaerweijde D6 0-2
Rijnvliet D2 (O) Dorsteti D1 1-4
Hilversum D2 (O) SCHC D4 1-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
SCHC D4 Rijnvliet D2 (O) 2-5
Leusden D2 Kampong D20 2-2
Schaerweijde D6 Voordaan D8 0-1
Phoenix D9 USHC D10 1-1
Weesp D3 Hilversum D2 (O) 0-6
Dorsteti D1 Voordaan D7 4-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Dorsteti D1 Schaerweijde D6 2-3
Hilversum D2 (O) Leusden D2 0-1
USHC D10 Voordaan D8 1-3