hmhcbanner-1920-1.jpg hmhcbanner-1920-3.jpg HMHCbanner-1920-B.jpg hmhcbanner-1920-F3.jpg HMHCbanner-1920-zaal.jpg
 

Dames 3

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Thomas Gerritsma
Aanvoerder Maartje Broek *
Aanvoerder Sophie Feldbrugge *

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
USHC D17 IJsseloever D6 0:00
Woerden D3 Flevoland D2 0:00
Flevoland D3-O Kampong D28 0:00
Leusden D5 Lelystad D2-O 0:00
Kampong D27 Rijnvliet D9 0:00
Maarssen D9 Zwaluwen D11 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Flevoland D2 10 30 10 0 0
2 Flevoland D3-O 10 27 9 0 1
3 Rijnvliet D9 11 24 8 0 3
4 Maarssen D9 10 22 7 1 2
5 Kampong D27 10 18 6 0 4
6 Leusden D5 10 18 6 0 4
7 Hilversum D3 11 15 5 0 6
8 Zwaluwen D11 10 12 4 0 6
9 Lelystad D2-O 10 9 3 0 7
10 Kampong D28 10 9 3 0 7
11 IJsseloever D6 10 9 3 0 7
12 Woerden D3 10 3 1 0 9
13 USHC D17 10 1 0 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
19 mrt MHV Maarssen D9 n.n.b thuis
26 mrt Flevoland D3-O n.n.b thuis
2 apr Zwaluwen Utrecht D11 n.n.b uit
16 apr SV Kampong Hockey D28 n.n.b uit
23 apr HC Rijnvliet D9 n.n.b thuis
14 mei M.H.C. LELYSTAD D2-O n.n.b uit
21 mei Flevoland D2 n.n.b thuis
4 jun HC IJsseloever D6 n.n.b uit
11 jun U.S.H.C. D17 n.n.b thuis
18 jun MHC Woerden D3 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Maarssen D9 Rijnvliet D9 (6-0)scheduled
Leusden D5 IJsseloever D6 (5-1)final
Woerden D3 USHC D17 (4-1)scheduled
Flevoland D3-O Hilversum D3 (4-2)final
Zwaluwen D11 Kampong D28 (1-0)final
Kampong D27 Flevoland D2 (1-3)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Lelystad D2-O Maarssen D9 (0-7)final
IJsseloever D6 Kampong D27 (6-3)final
Kampong D28 Woerden D3 (4-0)final
Hilversum D3 Zwaluwen D11 (8-0)final
Rijnvliet D9 Flevoland D3-O (0-4)scheduled
USHC D17 Leusden D5 (0-7)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Kampong D27 USHC D17 (11-0)final
Flevoland D3-O Lelystad D2-O (2-0)final
Hilversum D3 Kampong D28 (2-3)final
Leusden D5 Woerden D3 (4-0)final
Maarssen D9 Flevoland D2 (1-2)final
Zwaluwen D11 Rijnvliet D9 (0-5)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Lelystad D2-O Zwaluwen D11 (3-1)final
Flevoland D2 Flevoland D3-O (3-0)final
Rijnvliet D9 Hilversum D3 (4-1)scheduled
Kampong D28 Leusden D5 (0-5)final
Woerden D3 Kampong D27 (0-8)final
IJsseloever D6 Maarssen D9 (3-11)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Maarssen D9 USHC D17 (2-2)final
Flevoland D3-O IJsseloever D6 (5-1)final
Hilversum D3 Lelystad D2-O (1-0)final
Kampong D27 Leusden D5 (4-0)final
Zwaluwen D11 Flevoland D2 (0-2)final
Rijnvliet D9 Kampong D28 (2-1)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
IJsseloever D6 Zwaluwen D11 (1-2)final
Lelystad D2-O Rijnvliet D9 (1-2)final
Flevoland D2 Hilversum D3 (7-4)scheduled
USHC D17 Flevoland D3-O (1-5)final
Woerden D3 Maarssen D9 (0-9)final
Kampong D28 Kampong D27 (0-6)final
DINSDAG 25 OKTOBER 2022
Lelystad D2-O Kampong D28 (1-2)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Zwaluwen D11 USHC D17 (3-0)final
Rijnvliet D9 Flevoland D2 (0-1)final
Hilversum D3 IJsseloever D6 (3-2)final
Flevoland D3-O Woerden D3 (4-0)final
Maarssen D9 Leusden D5 (3-1)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Woerden D3 Zwaluwen D11 (1-3)final
Leusden D5 Flevoland D3-O (1-3)final
Flevoland D2 Lelystad D2-O (6-0)final
USHC D17 Hilversum D3 (0-6)final
IJsseloever D6 Rijnvliet D9 (0-6)scheduled
Kampong D27 Maarssen D9 (3-6)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Lelystad D2-O IJsseloever D6 (2-3)final
Flevoland D2 Kampong D28 (5-0)final
Rijnvliet D9 USHC D17 (5-1)final
Zwaluwen D11 Leusden D5 (1-3)final
Hilversum D3 Woerden D3 (8-1)final
DINSDAG 15 NOVEMBER 2022
Flevoland D3-O Kampong D27 (7-1)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Woerden D3 Rijnvliet D9 (1-2)final
USHC D17 Lelystad D2-O (1-2)final
IJsseloever D6 Flevoland D2 (1-2)final
Leusden D5 Hilversum D3 (2-0)final
Kampong D27 Zwaluwen D11 (3-2)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Rijnvliet D9 Leusden D5 (1-0)scheduled
Hilversum D3 Kampong D27 (0-2)final
Lelystad D2-O Woerden D3 (6-0)final
Flevoland D2 USHC D17 (10-0)final
IJsseloever D6 Kampong D28 (3-1)final
Flevoland D3-O Maarssen D9 (8-1)final
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Kampong D28 Maarssen D9 (0-1)final