hmhcbanner-1920-1.jpg hmhcbanner-1920-3.jpg HMHCbanner-1920-B.jpg hmhcbanner-1920-F3.jpg HMHCbanner-1920-zaal.jpg
 

Heren 30-2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Joost Bennekers

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Spandersbosch H30-2 IJsseloever H30-1 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Hilversum H30-2 9 20 6 2 1
2 Gooische H30-7 9 18 5 3 1
3 Gooische H30-10 9 16 5 1 3
4 Schaerweijde H30-4 9 15 4 3 2
5 SCHC H30-3 9 13 4 1 4
6 Laren H30-3 9 10 2 4 3
7 IJsseloever H30-1 8 9 2 3 3
8 Maarssen H30-3 9 8 2 2 5
9 Woerden H30-1 9 6 2 0 7
10 Spandersbosch H30-2 8 6 1 3 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt Hockeyclub SCHC H30-3 n.n.b thuis
19 mrt Larensche Mixed Hockey Club H30-3 n.n.b uit
26 mrt Gooische Hockey Club H30-10 n.n.b uit
2 apr MHV Maarssen H30-3 n.n.b thuis
16 apr 't Spandersbosch H30-2 n.n.b uit
23 apr Schaerweijde H30-4 n.n.b thuis
14 mei HC IJsseloever H30-1 n.n.b uit
21 mei Gooische Hockey Club H30-7 n.n.b thuis
4 jun MHC Woerden H30-1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Laren H30-3 Gooische H30-10 (7-2)scheduled
Woerden H30-1 Maarssen H30-3 (1-5)final
IJsseloever H30-1 Schaerweijde H30-4 (1-3)final
Gooische H30-7 Spandersbosch H30-2 (1-1)final
SCHC H30-3 Hilversum H30-2 (2-4)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Spandersbosch H30-2 Woerden H30-1 (1-0)final
Hilversum H30-2 Laren H30-3 (2-0)final
Schaerweijde H30-4 Gooische H30-7 (2-2)final
Gooische H30-10 IJsseloever H30-1 (1-1)scheduled
Maarssen H30-3 SCHC H30-3 (1-2)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Woerden H30-1 Schaerweijde H30-4 (0-1)final
Hilversum H30-2 Gooische H30-10 (3-1)scheduled
Gooische H30-7 IJsseloever H30-1 (1-1)final
Laren H30-3 Maarssen H30-3 (3-2)final
SCHC H30-3 Spandersbosch H30-2 (3-2)final
WOENSDAG 28 SEPTEMBER 2022
Schaerweijde H30-4 SCHC H30-3 (3-1)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
IJsseloever H30-1 Woerden H30-1 (6-5)final
Spandersbosch H30-2 Laren H30-3 (1-1)final
Gooische H30-10 Gooische H30-7 (1-0)final
Maarssen H30-3 Hilversum H30-2 (1-1)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Woerden H30-1 Gooische H30-7 (0-1)final
SCHC H30-3 IJsseloever H30-1 (5-2)final
Laren H30-3 Schaerweijde H30-4 (2-2)scheduled
Hilversum H30-2 Spandersbosch H30-2 (3-1)scheduled
Maarssen H30-3 Gooische H30-10 (1-2)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Gooische H30-7 SCHC H30-3 (4-3)final
Schaerweijde H30-4 Hilversum H30-2 (2-2)final
IJsseloever H30-1 Laren H30-3 (2-2)final
Spandersbosch H30-2 Maarssen H30-3 (3-3)final
WOENSDAG 2 NOVEMBER 2022
Woerden H30-1 Gooische H30-10 (2-5)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Maarssen H30-3 Schaerweijde H30-4 (4-3)final
Hilversum H30-2 IJsseloever H30-1 (5-2)final
Spandersbosch H30-2 Gooische H30-10 (0-1)scheduled
Laren H30-3 Gooische H30-7 (1-5)final
SCHC H30-3 Woerden H30-1 (0-1)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
IJsseloever H30-1 Maarssen H30-3 (4-2)final
SCHC H30-3 Gooische H30-10 (3-2)final
Schaerweijde H30-4 Spandersbosch H30-2 (2-0)final
Gooische H30-7 Hilversum H30-2 (1-0)final
Woerden H30-1 Laren H30-3 (2-1)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Laren H30-3 SCHC H30-3 (3-3)final
Maarssen H30-3 Gooische H30-7 (0-1)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Hilversum H30-2 Woerden H30-1 (3-2)final
Gooische H30-10 Schaerweijde H30-4 (3-0)scheduled