Dames 1 - op de rug.JPG Dames 2.JPG hmhcbanner-1920-1.jpg hmhcbanner-1920-3.jpg HMHCbanner-1920-B.jpg hmhcbanner-1920-F3.jpg Veteranen B - spel.JPG
 

Jongens O18-3

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Leusden JO18-3 SCHC JO18-3 14:15
Kampong JO18-5 Haaskamp JO18-1 15:50
Hilversum JO18-3 Zwaluwen JO18-2 15:50
Maarssen JO18-3 Fletiomare JO18-3 18:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Haaskamp JO18-1 11 26 8 2 1
2 Zwaluwen JO18-2 11 24 8 0 3
3 Maarssen JO18-3 11 23 7 2 2
4 SCHC JO18-3 11 20 6 2 3
5 Fletiomare JO18-3 11 16 5 1 5
6 Leusden JO18-3 11 10 3 1 7
7 Kampong JO18-5 11 4 1 1 9
8 Hilversum JO18-3 11 4 1 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
20 apr Zwaluwen Utrecht JO18-2 15:50 thuis - Veld 3 (CPI Governance, Risk & Compliance)
11 mei MHC Fletiomare JO18-3 14:15 uit
25 mei MHV Maarssen JO18-3 17:40 thuis - Veld 3 (CPI Governance, Risk & Compliance)

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Haaskamp JO18-1 Maarssen JO18-3 (2-2)scheduled
Leusden JO18-3 Fletiomare JO18-3 (2-3)final
SCHC JO18-3 Zwaluwen JO18-2 (1-4)final
Kampong JO18-5 Hilversum JO18-3 (6-0)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Fletiomare JO18-3 SCHC JO18-3 (5-1)final
Maarssen JO18-3 Kampong JO18-5 (4-0)final
Hilversum JO18-3 Leusden JO18-3 (1-2)final
Zwaluwen JO18-2 Haaskamp JO18-1 (2-1)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Haaskamp JO18-1 Fletiomare JO18-3 (5-0)final
Leusden JO18-3 Kampong JO18-5 (2-1)final
SCHC JO18-3 Hilversum JO18-3 (4-2)final
Zwaluwen JO18-2 Maarssen JO18-3 (3-2)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Kampong JO18-5 SCHC JO18-3 (1-2)final
Hilversum JO18-3 Haaskamp JO18-1 (2-4)final
Maarssen JO18-3 Leusden JO18-3 (2-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Fletiomare JO18-3 Zwaluwen JO18-2 (3-1)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Haaskamp JO18-1 Kampong JO18-5 (6-1)final
Zwaluwen JO18-2 Hilversum JO18-3 (5-0)final
SCHC JO18-3 Leusden JO18-3 (2-1)final
Fletiomare JO18-3 Maarssen JO18-3 (2-6)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Leusden JO18-3 Haaskamp JO18-1 (3-4)scheduled
Kampong JO18-5 Zwaluwen JO18-2 (0-2)final
SCHC JO18-3 Maarssen JO18-3 (1-1)final
Hilversum JO18-3 Fletiomare JO18-3 (1-2)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Haaskamp JO18-1 SCHC JO18-3 (2-2)scheduled
Zwaluwen JO18-2 Leusden JO18-3 (2-0)final
Maarssen JO18-3 Hilversum JO18-3 (5-1)final
Fletiomare JO18-3 Kampong JO18-5 (1-1)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Zwaluwen JO18-2 SCHC JO18-3 (2-1)final
Hilversum JO18-3 Kampong JO18-5 (3-0)final
Maarssen JO18-3 Haaskamp JO18-1 (1-2)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Fletiomare JO18-3 Leusden JO18-3 (1-0)final
ZATERDAG 30 MAART 2024
Leusden JO18-3 Hilversum JO18-3 (1-1)final
SCHC JO18-3 Fletiomare JO18-3 (2-1)final
Haaskamp JO18-1 Zwaluwen JO18-2 (3-1)scheduled
Kampong JO18-5 Maarssen JO18-3 (2-5)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Kampong JO18-5 Leusden JO18-3 (1-2)final
Fletiomare JO18-3 Haaskamp JO18-1 (2-3)final
Hilversum JO18-3 SCHC JO18-3 (1-3)final
Maarssen JO18-3 Zwaluwen JO18-2 (4-2)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Haaskamp JO18-1 Hilversum JO18-3 (2-0)final
Leusden JO18-3 Maarssen JO18-3 (0-4)final
SCHC JO18-3 Kampong JO18-5 (3-0)scheduled
Zwaluwen JO18-2 Fletiomare JO18-3 (7-4)final