hmhcbanner-1920-1.jpg hmhcbanner-1920-3.jpg HMHCbanner-1920-B.jpg hmhcbanner-1920-F3.jpg HMHCbanner-1920-zaal.jpg
 

Dames 1

Spelers Dames 1

Marijn van den Bent
Floor Bolenius
Anne-Sara Breur
Eveline Eldering
Julie van Haare Heijmeijer
Nikki Herremans
Caroline Kaiser
Charlotte de Kreek
Eveline de Kreek
Elsemiek de Kreek
Roline den Ouden
Guusje van der Pas
Tessa Plug
Eva de Vries
Jip van Vulpen
Sanne Westerhout
Jet Wijngaards
Tessa Witteveen

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Sander van den Elshout
Assistent coach Nienke van Haare Heijmeijer
Trainer Sander van den Elshout
Trainer Nienke van Haare Heijmeijer
Aanvoerder Tessa Plug
Aanvoerder Sanne Westerhout

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Castricum D1 Bennebroek D1 12:45
Hilversum D1 Nieuwegein D1 12:45
Hoorn (WFHC) D1 Strawberries D1 12:45
Soest D1 Weesp D1 12:45
Spandersbosch D1 Reigers D1 12:45
Zwaluwen D1 Gouda D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Castricum D1 8 19 6 1 1
2 Hilversum D1 9 17 5 2 2
3 Soest D1 9 15 5 0 4
4 Weesp D1 9 15 4 3 2
5 Gouda D1 9 15 4 3 2
6 Spandersbosch D1 9 15 4 3 2
7 Nieuwegein D1 9 12 3 3 3
8 Reigers D1 9 11 3 2 4
9 Bennebroek D1 9 10 3 1 5
10 Hoorn (WFHC) D1 9 9 3 0 6
11 Zwaluwen D1 8 5 1 2 5
12 Strawberries D1 9 4 0 4 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov MHCN D1 12:45 thuis - Veld 1 (Rabobank)
24 nov K.H.C. Strawberries D1 12:45 uit
8 mrt MHC de Reigers D1 n.n.b uit
15 mrt 't Spandersbosch D1 n.n.b thuis
22 mrt WFHC D1 n.n.b uit
29 mrt Goudse MHC D1 n.n.b thuis
5 apr MHC Soest D1 n.n.b thuis
19 apr MHC Castricum D1 n.n.b uit
10 mei Zwaluwen Utrecht D1 n.n.b thuis
17 mei MHC Bennebroek D1 n.n.b uit
24 mei M.H.C. Weesp D1 n.n.b thuis
7 jun MHCN D1 n.n.b uit
14 jun K.H.C. Strawberries D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Castricum D1 Nieuwegein D1 3-1
Soest D1 Strawberries D1 5-0
Zwaluwen D1 Weesp D1 0-7
Bennebroek D1 Gouda D1 2-4
Hoorn (WFHC) D1 Spandersbosch D1 1-6
Hilversum D1 Reigers D1 2-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Nieuwegein D1 Zwaluwen D1 3-0
Reigers D1 Soest D1 1-6
Strawberries D1 Castricum D1 1-2
Spandersbosch D1 Hilversum D1 2-2
Weesp D1 Bennebroek D1 4-0
Gouda D1 Hoorn (WFHC) D1 2-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Weesp D1 Gouda D1 1-0
Bennebroek D1 Nieuwegein D1 3-0
Soest D1 Spandersbosch D1 4-1
Zwaluwen D1 Strawberries D1 3-3
Castricum D1 Reigers D1 2-0
Hilversum D1 Hoorn (WFHC) D1 4-0
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Hoorn (WFHC) D1 Soest D1 4-2
Nieuwegein D1 Weesp D1 2-2
Reigers D1 Zwaluwen D1 3-2
Spandersbosch D1 Castricum D1 3-1
Strawberries D1 Bennebroek D1 2-3
Gouda D1 Hilversum D1 0-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Nieuwegein D1 Gouda D1 1-1
Weesp D1 Strawberries D1 3-3
Bennebroek D1 Reigers D1 0-0
Soest D1 Hilversum D1 1-2
Zwaluwen D1 Spandersbosch D1 2-2
Castricum D1 Hoorn (WFHC) D1 3-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Hilversum D1 Castricum D1 1-2
Reigers D1 Weesp D1 2-1
Spandersbosch D1 Bennebroek D1 2-1
Hoorn (WFHC) D1 Zwaluwen D1 4-2
Gouda D1 Soest D1 4-0
Strawberries D1 Nieuwegein D1 2-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Castricum D1 Soest D1 4-1
Zwaluwen D1 Hilversum D1 1-0
Strawberries D1 Gouda D1 0-2
Bennebroek D1 Hoorn (WFHC) D1 3-2
Nieuwegein D1 Reigers D1 5-0
Weesp D1 Spandersbosch D1 3-0
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Soest D1 Zwaluwen D1 4-3
Hilversum D1 Bennebroek D1 1-0
Hoorn (WFHC) D1 Weesp D1 5-2
Reigers D1 Strawberries D1 2-0
Gouda D1 Castricum D1 2-2
Spandersbosch D1 Nieuwegein D1 1-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Bennebroek D1 Soest D1 1-2
Weesp D1 Hilversum D1 2-2
Strawberries D1 Spandersbosch D1 2-2
Reigers D1 Gouda D1 1-1
Nieuwegein D1 Hoorn (WFHC) D1 1-0