hmhcbanner-1920-1.jpg hmhcbanner-1920-3.jpg HMHCbanner-1920-B.jpg hmhcbanner-1920-F3.jpg HMHCbanner-1920-zaal.jpg
 

Heren 30-1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Eduard van der Linde
Aanvoerder Fokko Sterk

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Bloemendaal H30-6 AthenA H30-2 11:30
Bloemendaal H30-4 Qui Vive H30-1 16:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Pinoké H30-2 11 27 8 3 0
2 Qui Vive H30-1 10 26 8 2 0
3 Myra H30-1 11 20 6 2 3
4 Weesp H30-1 11 19 6 1 4
5 Gooische H30-3 11 17 5 2 4
6 Hilversum H30-1 11 15 5 0 6
7 Rood-Wit H30-2 11 15 4 3 4
8 AthenA H30-2 10 14 4 2 4
9 Bloemendaal H30-4 10 13 4 1 5
10 Amsterdam H30-3 11 6 2 0 9
11 Huizen H30-2 11 6 2 3 6
12 Bloemendaal H30-6 10 -2 0 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt HC Athena H30-2 n.n.b uit
19 mrt HC Bloemendaal H30-6 n.n.b thuis
26 mrt HC Bloemendaal H30-4 n.n.b uit
2 apr A.M.H.C. Rood-Wit H30-2 n.n.b thuis
16 apr AH & BC H30-3 n.n.b thuis
23 apr Pinoké H30-2 n.n.b uit
14 mei Huizer HC H30-2 n.n.b thuis
21 mei M.H.C. Weesp H30-1 n.n.b uit
4 jun Gooische Hockey Club H30-3 n.n.b thuis
11 jun HV Myra H30-1 n.n.b uit
18 jun U.H.C.QUI VIVE H30-1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 4 SEPTEMBER 2022
Bloemendaal H30-4 Bloemendaal H30-6 (3-2)final
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Pinoké H30-2 Myra H30-1 (2-2)scheduled
Hilversum H30-1 AthenA H30-2 (3-4)final
Weesp H30-1 Rood-Wit H30-2 (2-2)final
Huizen H30-2 Gooische H30-3 (0-3)scheduled
Amsterdam H30-3 Qui Vive H30-1 (4-5)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Rood-Wit H30-2 Bloemendaal H30-4 (5-2)scheduled
Qui Vive H30-1 Pinoké H30-2 (2-2)scheduled
Myra H30-1 Huizen H30-2 (6-1)final
AthenA H30-2 Amsterdam H30-3 (4-2)scheduled
Bloemendaal H30-6 Hilversum H30-1 (0-1)final
WOENSDAG 21 SEPTEMBER 2022
Gooische H30-3 Weesp H30-1 (1-0)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Amsterdam H30-3 Bloemendaal H30-6 (3-0)scheduled
Gooische H30-3 Rood-Wit H30-2 (3-2)final
Weesp H30-1 Myra H30-1 (1-0)final
Huizen H30-2 Qui Vive H30-1 (3-3)final
Pinoké H30-2 AthenA H30-2 (2-1)scheduled
Hilversum H30-1 Bloemendaal H30-4 (4-2)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Rood-Wit H30-2 Hilversum H30-1 (4-1)final
AthenA H30-2 Huizen H30-2 (2-2)final
Qui Vive H30-1 Weesp H30-1 (8-2)final
Myra H30-1 Gooische H30-3 (8-2)scheduled
Bloemendaal H30-6 Pinoké H30-2 (2-6)scheduled
Bloemendaal H30-4 Amsterdam H30-3 (2-1)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Gooische H30-3 Qui Vive H30-1 (2-4)scheduled
Weesp H30-1 AthenA H30-2 (2-3)final
Huizen H30-2 Bloemendaal H30-6 (2-2)final
Myra H30-1 Rood-Wit H30-2 (2-2)final
Pinoké H30-2 Bloemendaal H30-4 (4-3)final
Amsterdam H30-3 Hilversum H30-1 (1-3)scheduled
WOENSDAG 12 OKTOBER 2022
Gooische H30-3 AthenA H30-2 (1-2)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Qui Vive H30-1 Myra H30-1 (2-1)final
Bloemendaal H30-4 Huizen H30-2 (2-4)cancelled
Bloemendaal H30-6 Weesp H30-1 (0-4)final
Hilversum H30-1 Pinoké H30-2 (2-3)final
Rood-Wit H30-2 Amsterdam H30-3 (6-7)scheduled
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Qui Vive H30-1 Rood-Wit H30-2 (2-0)final
Myra H30-1 AthenA H30-2 (4-1)final
Weesp H30-1 Bloemendaal H30-4 (3-1)final
Huizen H30-2 Hilversum H30-1 (2-0)final
Pinoké H30-2 Amsterdam H30-3 (3-0)scheduled
Gooische H30-3 Bloemendaal H30-6 (3-0)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
AthenA H30-2 Qui Vive H30-1 (3-5)final
Rood-Wit H30-2 Pinoké H30-2 (1-2)final
Amsterdam H30-3 Huizen H30-2 (2-3)scheduled
Bloemendaal H30-4 Gooische H30-3 (2-2)final
Hilversum H30-1 Weesp H30-1 (1-2)final
Bloemendaal H30-6 Myra H30-1 (0-2)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Qui Vive H30-1 Bloemendaal H30-6 (8-0)final
Weesp H30-1 Amsterdam H30-3 (2-1)scheduled
Myra H30-1 Bloemendaal H30-4 (2-0)final
Gooische H30-3 Hilversum H30-1 (2-4)final
AthenA H30-2 Rood-Wit H30-2 (1-1)final
Huizen H30-2 Pinoké H30-2 (2-3)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Pinoké H30-2 Weesp H30-1 (3-1)scheduled
Huizen H30-2 Rood-Wit H30-2 (2-4)final
Hilversum H30-1 Myra H30-1 (1-0)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
AthenA H30-2 Bloemendaal H30-4 (2-3)final
Weesp H30-1 Huizen H30-2 (3-1)final
Rood-Wit H30-2 Bloemendaal H30-6 (5-1)final
Myra H30-1 Amsterdam H30-3 (4-0)scheduled
Gooische H30-3 Pinoké H30-2 (2-2)final
Qui Vive H30-1 Hilversum H30-1 (3-1)final
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Bloemendaal H30-4 Huizen H30-2 (3-1)final
Amsterdam H30-3 Gooische H30-3 (1-2)scheduled