Dames 1 - op de rug.JPG Dames 2.JPG hmhcbanner-1920-1.jpg hmhcbanner-1920-3.jpg HMHCbanner-1920-B.jpg hmhcbanner-1920-F3.jpg Veteranen B - spel.JPG
 

Meisjes O18-6

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Leerdam MO18-2 Schaerweijde MO18-6 15:00
UNO MO18-1 Kampong MO18-10 16:10
Shinty MO18-4 Hilversum MO18-6 16:45
Phoenix MO18-3 Zwaluwen MO18-3 17:40

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 UNO MO18-1 11 29 9 2 0
2 Schaerweijde MO18-6 11 25 8 1 2
3 Shinty MO18-4 11 19 5 4 2
4 Leerdam MO18-2 10 16 5 1 4
5 Hilversum MO18-6 10 15 5 0 5
6 Kampong MO18-10 11 10 3 1 7
7 Zwaluwen MO18-3 11 6 2 0 9
8 Phoenix MO18-3 11 4 1 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
20 apr DMHC Shinty MO18-4 16:45 uit
9 mei HC Leerdam MO18-2 10:30 thuis - Veld 1
11 mei SV Phoenix MO18-3 14:00 thuis - Veld 3 (CPI Governance, Risk & Compliance)
25 mei HC Leerdam MO18-2 15:00 uit
15 jun !Oefenwedstrijd ouders n.n.b thuis - Veld 4 (Nobel Car Search)

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Leerdam MO18-2 Phoenix MO18-3 (5-0)final
UNO MO18-1 Hilversum MO18-6 (4-2)final
Kampong MO18-10 Zwaluwen MO18-3 (4-1)final
Schaerweijde MO18-6 Shinty MO18-4 (1-4)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Phoenix MO18-3 UNO MO18-1 (0-4)final
Shinty MO18-4 Leerdam MO18-2 (4-0)final
Hilversum MO18-6 Kampong MO18-10 (3-0)final
Zwaluwen MO18-3 Schaerweijde MO18-6 (1-6)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Schaerweijde MO18-6 Hilversum MO18-6 (5-0)final
UNO MO18-1 Leerdam MO18-2 (1-0)final
Kampong MO18-10 Phoenix MO18-3 (2-1)final
Zwaluwen MO18-3 Shinty MO18-4 (0-3)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Shinty MO18-4 UNO MO18-1 (1-1)final
Leerdam MO18-2 Kampong MO18-10 (6-4)final
Hilversum MO18-6 Zwaluwen MO18-3 (4-0)final
Phoenix MO18-3 Schaerweijde MO18-6 (1-8)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Schaerweijde MO18-6 Leerdam MO18-2 (1-0)final
Zwaluwen MO18-3 Phoenix MO18-3 (1-3)final
Kampong MO18-10 UNO MO18-1 (0-4)final
Hilversum MO18-6 Shinty MO18-4 (2-1)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Phoenix MO18-3 Hilversum MO18-6 (1-3)final
UNO MO18-1 Schaerweijde MO18-6 (1-0)final
Leerdam MO18-2 Zwaluwen MO18-3 (6-1)final
Kampong MO18-10 Shinty MO18-4 (2-3)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Shinty MO18-4 Phoenix MO18-3 (3-1)final
Schaerweijde MO18-6 Kampong MO18-10 (3-0)final
Hilversum MO18-6 Leerdam MO18-2 (2-1)scheduled
Zwaluwen MO18-3 UNO MO18-1 (0-2)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Shinty MO18-4 Schaerweijde MO18-6 (2-2)final
Hilversum MO18-6 UNO MO18-1 (1-3)final
Phoenix MO18-3 Leerdam MO18-2 (2-3)final
Zwaluwen MO18-3 Kampong MO18-10 (1-2)final
ZATERDAG 30 MAART 2024
Kampong MO18-10 Hilversum MO18-6 (2-4)final
Leerdam MO18-2 Shinty MO18-4 (1-1)final
UNO MO18-1 Phoenix MO18-3 (5-0)final
Schaerweijde MO18-6 Zwaluwen MO18-3 (6-0)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Phoenix MO18-3 Kampong MO18-10 (1-1)final
Leerdam MO18-2 UNO MO18-1 (1-4)final
Shinty MO18-4 Zwaluwen MO18-3 (3-4)final
Hilversum MO18-6 Schaerweijde MO18-6 (1-5)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Kampong MO18-10 Leerdam MO18-2 (0-6)scheduled
UNO MO18-1 Shinty MO18-4 (0-0)final
Schaerweijde MO18-6 Phoenix MO18-3 (6-1)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Zwaluwen MO18-3 Hilversum MO18-6 (6-2)final