Dames 1 - op de rug.JPG Dames 2.JPG hmhcbanner-1920-1.jpg hmhcbanner-1920-3.jpg HMHCbanner-1920-B.jpg hmhcbanner-1920-F3.jpg Veteranen B - spel.JPG
 

Jongens O18-2

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Laren JO18-3 Spandersbosch JO18-2 14:25
Nijkerk JO18-1 Hilversum JO18-2 14:30
Baarn JO18-2 Naarden JO18-4 17:10
Eemvallei JO18-2 Zeewolde JO18-1 17:40

Verslagen

Tegenstander Datum
Larensche Mixed Hockey Club JO18-3 11-11-2023

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Eemvallei JO18-2 11 25 8 1 2
2 Hilversum JO18-2 11 25 8 1 2
3 Zeewolde JO18-1 11 25 8 1 2
4 Baarn JO18-2 11 16 5 1 5
5 Nijkerk JO18-1 11 16 4 4 3
6 Spandersbosch JO18-2 11 11 3 2 6
7 Naarden JO18-4 11 9 3 0 8
8 Laren JO18-3 11 0 0 0 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
20 apr Nijkerk JO18-1 14:30 uit
11 mei Baarnse Mixed Hockey Vereniging JO18-2 12:10 thuis - Veld 1
25 mei Hockey Club Naarden JO18-4 18:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Baarn JO18-2 Zeewolde JO18-1 (3-1)final
Naarden JO18-4 Laren JO18-3 (3-2)final
Hilversum JO18-2 Eemvallei JO18-2 (2-0)final
DONDERDAG 9 NOVEMBER 2023
Spandersbosch JO18-2 Nijkerk JO18-1 (4-4)scheduled
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Zeewolde JO18-1 Naarden JO18-4 (5-1)final
Laren JO18-3 Hilversum JO18-2 (0-6)final
Spandersbosch JO18-2 Baarn JO18-2 (3-2)final
Eemvallei JO18-2 Nijkerk JO18-1 (3-0)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Baarn JO18-2 Nijkerk JO18-1 (0-0)final
Laren JO18-3 Eemvallei JO18-2 (0-10)scheduled
Naarden JO18-4 Spandersbosch JO18-2 (0-1)final
Hilversum JO18-2 Zeewolde JO18-1 (3-1)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Zeewolde JO18-1 Laren JO18-3 (7-2)final
Eemvallei JO18-2 Baarn JO18-2 (5-0)final
Spandersbosch JO18-2 Hilversum JO18-2 (0-3)final
ZATERDAG 10 FEBRUARI 2024
Nijkerk JO18-1 Naarden JO18-4 (7-1)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Zeewolde JO18-1 Eemvallei JO18-2 (2-1)final
Hilversum JO18-2 Nijkerk JO18-1 (0-1)final
Laren JO18-3 Spandersbosch JO18-2 (0-2)final
Naarden JO18-4 Baarn JO18-2 (2-4)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Naarden JO18-4 Eemvallei JO18-2 (0-5)final
Spandersbosch JO18-2 Zeewolde JO18-1 (2-4)final
Nijkerk JO18-1 Laren JO18-3 (4-2)final
Baarn JO18-2 Hilversum JO18-2 (0-3)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Zeewolde JO18-1 Nijkerk JO18-1 (3-1)final
Eemvallei JO18-2 Spandersbosch JO18-2 (2-0)final
Laren JO18-3 Baarn JO18-2 (1-5)final
Hilversum JO18-2 Naarden JO18-4 (5-1)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Zeewolde JO18-1 Baarn JO18-2 (3-1)final
Laren JO18-3 Naarden JO18-4 (2-6)scheduled
Eemvallei JO18-2 Hilversum JO18-2 (2-1)final
Spandersbosch JO18-2 Nijkerk JO18-1 (4-4)final
ZATERDAG 30 MAART 2024
Baarn JO18-2 Spandersbosch JO18-2 (2-0)scheduled
Naarden JO18-4 Zeewolde JO18-1 (1-7)final
Hilversum JO18-2 Laren JO18-3 (2-0)final
DONDERDAG 4 APRIL 2024
Nijkerk JO18-1 Eemvallei JO18-2 (2-2)scheduled
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Zeewolde JO18-1 Hilversum JO18-2 (1-1)final
Nijkerk JO18-1 Baarn JO18-2 (1-2)final
Spandersbosch JO18-2 Naarden JO18-4 (1-2)final
Eemvallei JO18-2 Laren JO18-3 (12-0)scheduled
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Naarden JO18-4 Nijkerk JO18-1 (3-4)final
Laren JO18-3 Zeewolde JO18-1 (2-3)final
Hilversum JO18-2 Spandersbosch JO18-2 (7-0)final
Baarn JO18-2 Eemvallei JO18-2 (2-4)final