Dames 1 - op de rug.JPG Dames 2.JPG hmhcbanner-1920-1.jpg hmhcbanner-1920-3.jpg HMHCbanner-1920-B.jpg hmhcbanner-1920-F3.jpg Veteranen B - spel.JPG
 

Heren 30-2

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Hilversum H30-2 SCHC H30-2 12:45
Fletiomare H30-2 Gooische H30-5 12:45
Phoenix H30-2 Gooische H30-6 14:00
Amersfoort H30-2 Culemborg H30-1 14:30
Naarden H30-3 Voordaan H30-4 15:00
Kampong H30-3 Naarden H30-2 16:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Naarden H30-2 16 31 10 1 5
2 SCHC H30-2 16 31 9 4 3
3 Naarden H30-3 16 30 9 3 4
4 Gooische H30-6 16 28 8 4 4
5 Fletiomare H30-2 16 26 8 2 6
6 Gooische H30-5 16 23 7 2 7
7 Voordaan H30-4 16 22 7 1 8
8 Amersfoort H30-2 16 20 5 5 6
9 Culemborg H30-1 16 19 6 1 9
10 Hilversum H30-2 16 14 4 2 10
11 Kampong H30-3 16 14 3 5 8
12 Phoenix H30-2 16 12 2 6 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 apr Hockeyclub SCHC H30-2 12:45 thuis - Veld 1
12 mei MHC Fletiomare H30-2 n.n.b thuis
26 mei SV Kampong Hockey H30-3 10:45 uit
2 jun SV Phoenix H30-2 n.n.b thuis
9 jun Hockeyclub Amersfoort H30-2 n.n.b uit
16 jun Hockey Club Naarden H30-3 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Hilversum H30-2 Voordaan H30-4 (2-1)final
Gooische H30-5 Culemborg H30-1 (3-0)final
Kampong H30-3 Amersfoort H30-2 (1-1)final
Naarden H30-2 Gooische H30-6 (5-2)final
Fletiomare H30-2 Naarden H30-3 (2-8)final
Phoenix H30-2 SCHC H30-2 (2-5)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Culemborg H30-1 Hilversum H30-2 (2-1)final
SCHC H30-2 Naarden H30-2 (2-1)final
Amersfoort H30-2 Phoenix H30-2 (0-0)final
Naarden H30-3 Kampong H30-3 (3-2)final
Gooische H30-6 Gooische H30-5 (3-2)scheduled
Voordaan H30-4 Fletiomare H30-2 (1-3)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Kampong H30-3 Voordaan H30-4 (0-1)final
Gooische H30-5 Naarden H30-2 (2-1)final
Phoenix H30-2 Naarden H30-3 (2-4)final
Hilversum H30-2 Gooische H30-6 (4-4)scheduled
Fletiomare H30-2 Culemborg H30-1 (5-1)final
Amersfoort H30-2 SCHC H30-2 (4-2)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Voordaan H30-4 Phoenix H30-2 (6-5)final
Culemborg H30-1 Kampong H30-3 (3-0)final
Naarden H30-2 Hilversum H30-2 (4-2)final
SCHC H30-2 Gooische H30-5 (6-1)final
Gooische H30-6 Fletiomare H30-2 (3-3)final
Naarden H30-3 Amersfoort H30-2 (3-0)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Phoenix H30-2 Culemborg H30-1 (1-2)final
Hilversum H30-2 Gooische H30-5 (0-3)final
Fletiomare H30-2 Naarden H30-2 (3-1)final
Kampong H30-3 Gooische H30-6 (3-0)final
Naarden H30-3 SCHC H30-2 (3-2)scheduled
Amersfoort H30-2 Voordaan H30-4 (1-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Gooische H30-6 Phoenix H30-2 (1-2)final
Voordaan H30-4 Naarden H30-3 (4-2)final
SCHC H30-2 Hilversum H30-2 (5-0)final
Culemborg H30-1 Amersfoort H30-2 (1-1)final
Naarden H30-2 Kampong H30-3 (3-2)final
Gooische H30-5 Fletiomare H30-2 (2-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Fletiomare H30-2 Hilversum H30-2 (3-2)final
Phoenix H30-2 Naarden H30-2 (0-5)final
Kampong H30-3 Gooische H30-5 (3-2)final
Amersfoort H30-2 Gooische H30-6 (1-2)final
Voordaan H30-4 SCHC H30-2 (0-4)final
Naarden H30-3 Culemborg H30-1 (7-4)scheduled
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
SCHC H30-2 Fletiomare H30-2 (4-0)final
Culemborg H30-1 Voordaan H30-4 (4-0)final
Hilversum H30-2 Kampong H30-3 (0-0)final
Gooische H30-6 Naarden H30-3 (2-1)final
Naarden H30-2 Amersfoort H30-2 (5-1)final
Gooische H30-5 Phoenix H30-2 (2-2)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Culemborg H30-1 SCHC H30-2 (5-6)final
Phoenix H30-2 Hilversum H30-2 (2-1)final
Kampong H30-3 Fletiomare H30-2 (1-2)final
Naarden H30-3 Naarden H30-2 (3-0)final
Voordaan H30-4 Gooische H30-6 (4-2)final
Amersfoort H30-2 Gooische H30-5 (0-2)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Hilversum H30-2 Amersfoort H30-2 (2-0)final
Naarden H30-2 Voordaan H30-4 (5-1)final
Kampong H30-3 SCHC H30-2 (0-1)final
Fletiomare H30-2 Phoenix H30-2 (1-1)final
Gooische H30-6 Culemborg H30-1 (4-3)final
Gooische H30-5 Naarden H30-3 (3-3)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Culemborg H30-1 Naarden H30-2 (2-5)final
SCHC H30-2 Gooische H30-6 (1-1)final
Voordaan H30-4 Gooische H30-5 (1-3)final
Amersfoort H30-2 Fletiomare H30-2 (5-3)final
Naarden H30-3 Hilversum H30-2 (6-1)final
Phoenix H30-2 Kampong H30-3 (1-1)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Culemborg H30-1 Gooische H30-5 (1-4)final
SCHC H30-2 Phoenix H30-2 (1-1)final
Gooische H30-6 Naarden H30-2 (4-1)final
Naarden H30-3 Fletiomare H30-2 (2-3)final
Voordaan H30-4 Hilversum H30-2 (3-1)final
Amersfoort H30-2 Kampong H30-3 (1-2)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Phoenix H30-2 Amersfoort H30-2 (1-3)final
Hilversum H30-2 Culemborg H30-1 (4-3)final
Gooische H30-5 Gooische H30-6 (0-1)final
Kampong H30-3 Naarden H30-3 (3-3)final
Naarden H30-2 SCHC H30-2 (2-2)final
Fletiomare H30-2 Voordaan H30-4 (2-0)final
ZONDAG 24 MAART 2024
SCHC H30-2 Amersfoort H30-2 (1-1)final
Gooische H30-6 Hilversum H30-2 (4-1)final
Naarden H30-2 Gooische H30-5 (3-1)final
Culemborg H30-1 Fletiomare H30-2 (1-6)final
Naarden H30-3 Phoenix H30-2 (3-3)final
Voordaan H30-4 Kampong H30-3 (3-0)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Phoenix H30-2 Voordaan H30-4 (1-3)final
Gooische H30-5 SCHC H30-2 (0-2)scheduled
Amersfoort H30-2 Naarden H30-3 (1-0)final
Hilversum H30-2 Naarden H30-2 (1-4)final
Fletiomare H30-2 Gooische H30-6 (1-2)final
Kampong H30-3 Culemborg H30-1 (1-3)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
SCHC H30-2 Naarden H30-3 (0-3)final
Culemborg H30-1 Phoenix H30-2 (3-2)final
Gooische H30-6 Kampong H30-3 (1-1)final
Voordaan H30-4 Amersfoort H30-2 (1-3)final
Naarden H30-2 Fletiomare H30-2 (4-0)final
Gooische H30-5 Hilversum H30-2 (2-3)final