hmhcbanner-1920-1.jpg hmhcbanner-1920-3.jpg HMHCbanner-1920-B.jpg hmhcbanner-1920-F3.jpg HMHCbanner-1920-zaal.jpg
 

Wedstrijdschema

Benjamins
MF1 - Houten MF1
08:45 - Veld 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MF2 - Huizen MF1
08:45 - Veld 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MF3 - Naarden MF3
11:45
Uit
MF4 - MMHC Voordaan MF2
09:00
Uit
MF5 - Zwaluwen MF4
08:45
Uit
Zebra's - MMHC Voordaan MF6
08:45 - Veld 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Meisjes E
M6-E1 - Naarden ME3
10:00
Uit
M6-E2 - Woerden ME1
09:00
Uit
M6-E3 - Dorsteti ME2
08:45 - Veld 5
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
M6-E4 - Amersfoort ME6
11:30
Uit
M6-E5 - Maarssen ME7
08:45 - Veld 5
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
M6-E6 - Zeewolde MIXE1
09:30
Uit
M6-E7 - Phoenix ME5
08:45 - Veld 2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
M6E8 - Weesp ME4
08:45 - Veld 2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
M8-E1 - Kampong M8E1
09:50 - Veld 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
M8-E2 - MMHC Voordaan M8E2
10:15
Uit
M8-E3 - Amersfoort M8E5
09:00
Uit
M8-E4 - Maarssen M8E5
09:50 - Veld 5
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
M8-E5 - Buitenhout MHC M8E1
09:50 - Veld 2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
M8-E6 - Baarn M8E4
08:45
Uit
Meisjes D
MD1 - Gooische MD2
08:45
Uit
MD2 - MMHC Voordaan MD3
13:15 - Veld 4
Thuis
Fluiten:Allard Jager en Olaf Gockel
MD3 - Schaerweijde MD4
12:45
Uit
MD4 - SCHC MD5
13:15 - Veld 5
Thuis
Fluiten:Darline den Dulk en Floor Bezemer
MD5 - Kromme Rijn MD2
14:45 - Veld 5
Thuis
Fluiten:Lot Schmitz en Fleur Jansen
MD6 - Shinty MD5
11:45 - Veld 5
Thuis
Fluiten:Tessel Anne-roos Hartman en Jacques Hartman
MD7 - Leusden MD7
12:30
Uit
MD8 - Zwaluwen MD4
13:15
Uit
MD9 - Shinty MD4
09:00 - Veld 3
Thuis
Fluiten:Noor Usman en Eline Verburg
Meisjes C
MC1 - HC Athena MC1
12:30
Uit
MC2 - Nijkerk MC1
10:45 - Veld 3
Thuis
Fluiten:Mathijs Schmohl en Jeroen Meijer
MC3 - Almeerse MC3
13:15 - Veld 2
Thuis
Fluiten:Tjaarda Waisvisz en Jente Smilde
MC4 - Soest MC2
15:00
Uit
MC5 - Lelystad MC2
12:30
Uit
MC6 - Houten MC6
10:15
Uit
MC7 - SCHC MC8
13:15
Uit
MC8 - Laren MC8
16:00
Uit
Meisjes B
MB1 - Groningen MB1
12:30 - Veld 1
Thuis
Fluiten:Thijs van Berkom en Dominique Klemann
MB2 - Spandersbs MB2
17:45 - Veld 3
Thuis
Fluiten:Dankert Westbroek en Willem-Aart Vlug
MB3 - Kromme Rijn MB1
15:30
Uit
MB4 - Naarden MB4
16:00 - Veld 3
Thuis
Fluiten:Eduard Hafkamp en Richard Kok
MB5 - Zeewolde MB2
12:00
Uit
MB6 - Lelystad MB4
16:15 - Veld 5
Thuis
Fluiten:Bente Keulemans en Sophie van Lommel
MB7 - Houten MB7
11:45
Uit
MB8 - Huizen MB6
16:15 - Veld 2
Thuis
Fluiten:Isa Mauer en Tessa Witteveen
Meisjes A
MA1 - Bully MA1
14:15 - Veld 1
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MA2 - IJsseloever MA2
17:30
Uit
MA3 - Hoevelaken MA1
17:45 - Veld 1
Thuis
Fluiten:Jip van Vulpen en Evi van Vulpen
MA4 - Soest MA4
14:45 - Veld 2
Thuis
Fluiten:Erik Gubler en Frederike Ruijters
MA5 - Naarden MA6
16:15 - Veld 4
Thuis
Fluiten:Fleur Marcus en Jonne Gaemers
MA6 - Nieuwegein MA5
17:45
Uit
Benjamins
J-F1 - Maarssen JF2
11:00
Uit
J-F2 - Schaerweijde JF6
08:45 - Veld 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Jongens E
J6-E1 - Houten JE1
09:50 - Veld 2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
J6-E2 - Rijnvliet JE1
08:45
Uit
J6-E3 - Buitenhout MHC JE1
09:30
Uit
J6E4 - HC Leerdam JE2
08:45 - Veld 5
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
J8-E1 - Woerden J8E1
09:50 - Veld 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
J8-E2 - Amersfoort J8E2
09:00
Uit
J8-E3 - Baarn J8E2
08:45
Uit
Jongens D
JD1 - Houten JD2
09:00 - Veld 1
Thuis
Fluiten:Sander de Kreek en Mark van Dijk
JD2 - MHC Vianen JD1
11:45 - Veld 4
Thuis
Fluiten:Rutger Röder en Luuk Buurman
JD3 - Gooische JD5
12:00
Uit
JD4 - SCHC JD8
14:45 - Veld 4
Thuis
Fluiten:Sem Alink en Teun van Loo
JD5 - Laren JD5
14:15 - Veld 3
Thuis
Fluiten:Menno Freijters en Lucas Lenderink
Jongens C
JC1 - Alkmaar JC1
10:45 - Veld 1
Thuis
Fluiten:Robbert Amse en Maarten Stam
JC2 - Soest JC2
10:15 - Veld 2
Thuis
Fluiten:René Ploegsma en Anneke Wieling
JC3 - Dorsteti JC2
11:45 - Veld 2
Thuis
Fluiten:Maud Roorda en Ingeborg Zikken
JC4 - Hockeyclub De Haaskamp JC1
10:45
Uit
Jongens B
JB1 - Qui Vive JB1
12:30 - Veld 3
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JB2 - M.H.C. Barneveld JB1
14:15
Uit
JB3 - Huizen JB3
16:00 - Veld 1
Thuis
Fluiten:Sam Deckers en Ole Muller
JB4 - Lelystad JB2
15:30
Uit
JB5 - Amersfoort JB4
17:45 - Veld 4
Thuis
Fluiten:Lydia Kroos
Jongens A
JA3 - Shinty JA2
14:15
Uit
JA4 - Montfoort JA1
16:15
Uit
JA5 - Fletiomare JA4
17:45
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten