hmhcbanner-1920-1.jpg hmhcbanner-1920-3.jpg HMHCbanner-1920-B.jpg hmhcbanner-1920-F3.jpg HMHCbanner-1920-zaal.jpg
 

Wedstrijdschema

Benjamins
Beren - Huizen MF1
09:00
Uit
Giraffen - Naarden MF1
10:45
Uit
Kangoeroes - Huizen MF2
08:45 - Veld 5
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Koala's - Soest MF3
08:45 - Veld 5
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Panda's - SCHC MF5
08:45 - Veld 5
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Stokstaartjes - Naarden MF6
08:45 - Veld 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Zebra's - Spandersbs MF5
09:30
Uit
Meisjes E
Geel - Laren M6E3
08:30
Uit
M8E1 - Gooische M8E1
09:50 - Veld 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
M8E2 - Naarden M8E2
08:30
Uit
M8E3 - Huizen M8E3
09:50 - Veld 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
M8E4 - Laren M8E6
08:45
Uit
M8E5 - Spandersbs M8E6
10:20
Uit
Oranje - Huizen M6E2
10:15
Uit
Paars - SCHC M6E2
10:10
Uit
Rood - Leusden M6E1
08:45 - Veld 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Roze - Gooische M6E5
08:20
Uit
Wit - Kampong M6E9
08:45 - Veld 2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Meisjes D
MD1 - Schaerweijde MD1
10:20 - Veld 1
Thuis
Fluiten:Pascal Peer en Mark Verburg
MD2 - Lelystad MD1
09:30
Uit
MD3 - Kampong MD6
08:30 - Veld 3
Thuis
Fluiten:Harmen Udo en Mark Fischer
MD4 - Loenen MD3
14:45 - Veld 4
Thuis
Fluiten:Sabine Hoogerwerf en Thomas Hoogerwerf
MD5 - Weesp MD4
08:30 - Veld 1
Thuis
Fluiten:Ward Roozenburg en Gertjan Roos
MD6 - Soest MD4
10:45
Uit
MD7 - UNO MD2
11:00
Uit
MD8 - Soest MD6
08:45
Uit
MD9 - Spandersbs MD7
11:35 - Veld 4
Thuis
Fluiten:Fee Meijer en Famke Wentholt
Meisjes C
MC1 - Maarssen MC1
10:20
Uit
MC2 - H.C. Eemvallei MC2
13:45
Uit
MC3 - Kampong MC4
15:00 - Veld 5
Thuis
Fluiten:Eefje Reinoud en Sophie van Lommel
MC4 - Buitenhout MHC MC2
10:15
Uit
MC5 - Shinty MC4
08:15
Uit
MC6 - Maarssen MC7
16:05 - Veld 2
Thuis
Fluiten:Jasmijn Mesu en Marilie Kalff
MC7 - Kampong MC10
14:00 - Veld 3
Thuis
Fluiten:Hérine van Vliet en Beau Vedder
MC8 - Fletiomare MC11
15:00
Uit
Meisjes B
MB1 - Hoco MB1
12:30
Uit
MB2 - Baarn MB2
13:35
Uit
MB3 - Almeerse MB4
15:50 - Veld 3
Thuis
Fluiten:Tijl Meyer en Matthijs Sillevis Smitt
MB4 - Soest MB3
16:00
Uit
MB5 - Voordaan MB5
16:35
Uit
MB6 - Maarssen MB5
16:35 - Veld 5
Thuis
Fluiten:Jeroen Bakkers en Lonneke Bakkers
MB7 - Leusden MB4
16:20 - Veld 4
Thuis
Fluiten:Esmee Hillen en Susan van Halem
MB8 - Houten MB7
15:35
Uit
Meisjes A
MA1 - hdm MA1
12:10 - Veld 1
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MA2 - Maarssen MA2
14:30 - Veld 2
Thuis
Fluiten:Jeroen Bakkers en Dankert Westbroek
MA3 - Almeerse MA3
13:30
Uit
MA4 - Almeerse MA4
15:25
Uit
MA5 - Gooische MA6
17:40 - Veld 1
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MA6 - Almeerse MA5
16:05
Uit
MA7 - Buitenhout MHC MA1
15:50 - Veld 1
Thuis
Fluiten:Jan Ruijgrok en Koen Röder
Benjamins
Leeuwen JF1 - Huizen JF1
09:00
Uit
Tijgers JF2 - Naarden JF1
08:45 - Veld 5
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Jongens E
Blauw - Maarssen J6E2
08:45 - Veld 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Groen - Shinty J6E2
08:45 - Veld 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
J8E1 - Fletiomare J8E2
12:45
Uit
J8E2 - Almeerse J8E2
08:45 - Veld 2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Jongens D
JD1 - Shinty JD2
08:15
Uit
JD2 - Fletiomare JD4
11:50 - Veld 5
Thuis
Fluiten:Victor Desertine en Casper Hafkamp
JD3 - Maarssen JD5
13:25 - Veld 5
Thuis
Fluiten:Julia Hannah Seegers en Niek Janssens
JD4 - Schaerweijde JD5
11:45
Uit
Jongens C
JC1 - IJsseloever JC1
10:20 - Veld 3
Thuis
Fluiten:Mark van Dijk
JC2 - Gooische JC4
13:10 - Veld 4
Thuis
Fluiten:Wouter van Elsen en Menno Freijters
JC3 - Naarden JC5
12:10 - Veld 3
Thuis
Fluiten:Kees Koelman en Wander Stam
JC4 - Phoenix JC4
15:35
Uit
JC5 - Maarssen JC5
15:50
Uit
Jongens B
JB1 - Klein Zwitserland JB1
14:00
Uit
JB2 - Gooische JB3
16:35
Uit
JB3 - Laren JB4
17:40 - Veld 3
Thuis
Fluiten:Maarten Hut en Floris Kalff
Jongens A
JA1 - Abcoude JA1
14:00 - Veld 1
Thuis
Fluiten:Peter Stok en Peter van Tilburg
JA2 - Spandersbs JA2
17:55
Uit
JA3 - Schaerweijde JA6
12:55 - Veld 2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JA4 - Lelystad JA2
11:20 - Veld 2
Thuis
Fluiten:Bouke Siebenga en Patrick van der Kleij
JA5 - Baarn JA2
15:00
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten