Dames 1 - op de rug.JPG Dames 2.JPG hmhcbanner-1920-1.jpg hmhcbanner-1920-3.jpg HMHCbanner-1920-B.jpg hmhcbanner-1920-F3.jpg Veteranen B - spel.JPG
 

Wedstrijdschema

Overig
Athene - Gooische MO10-oranje
08:30 - Veld 5
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Barcelona - H.C. Eemvallei MO10-3
10:05
Uit
Beren - Weesp MO8-Rood
08:30 - Veld 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Berlijn - UNO MO10-1
09:00
Uit
Dolfijnen - Naarden MO8-7
08:30 - Veld 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Flamingos - Naarden MO8-1
08:30
Uit
Geel - Laren MO9-ORANJE
08:30 - Veld 2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Giraffen - Amersfoort MO8-1
08:30 - Veld 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Groen - Spandersbs MO9-2
08:30
Uit
Kangoeroes - Naarden MO8-5
08:30
Uit
Koalas - Weesp MO8-Blauw
09:45
Uit
Koraal - Spandersbs MO9-7
08:30 - Veld 2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Lila - SCHC MO9-Roze
08:30 - Veld 2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Londen - Naarden MO10-4
08:30 - Veld 5
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MO12-1 - Almeerse MO12-3
10:20 - Veld 1
Thuis
Fluiten:Kaat Prins en Hein Roovers
MO12-2 - Fletiomare MO12-3
08:30 - Veld 3
Thuis
Fluiten:Merle Hafkamp en Frank Smeltink
MO12-3 - Gooische MO12-3
10:20 - Veld 3
Thuis
Fluiten:Fieke Hogenhuis en Simon Uildriks * *24/25
MO12-4 - Laren MO12-2
10:10
Uit
MO12-5 - H.C. Eemvallei MO12-6
12:25 - Veld 4
Thuis
Fluiten:Fay Janknegt en Yfke van der Zijl
MO12-6 - Gooische MO12-6
10:40 - Veld 4
Thuis
Fluiten:Jenthe van der Poel en Mila Siebeling
MO12-7 - Laren MO12-3A
12:35 - Veld 5
Thuis
Fluiten:Anneis van der Veer en Kate Verweij
MO12-8 - Lelystad MO12-3
11:00 - Veld 5
Thuis
Fluiten:Losanne Kruiswijk en Charlotte Vermeulen
MO12-9 - Phoenix MO12-4B
10:20
Uit
MO14-1 - Kromhouters MO14-1
12:10 - Veld 1
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MO14-2 - Fletiomare MO14-5
14:00 - Veld 3
Thuis
Fluiten:Martijn Jansen en André Steenman
MO14-3 - Loenen MO14-1
10:10
Uit
MO14-4 - Weesp MO14-2
12:10
Uit
MO14-5 - Zwaluwen MO14-2
13:05
Uit
MO14-6 - Soest MO14-4B
12:10 - Veld 2
Thuis
Fluiten:Babette Witte en Merel van Heese
MO14-7 - Maarssen MO14-6
14:10 - Veld 5
Thuis
Fluiten:Sandhya Garapati en Mark Snijder
MO14-8 - Phoenix MO14-6
14:00
Uit
MO16-1 - IJsseloever MO16-2
10:20
Uit
MO16-2 - Voordaan MO16-3
15:50 - Veld 3
Thuis
Fluiten:Gijs Molkenboer en Frank Stieger
MO16-3 - Zeewolde MO16-1
13:00
Uit
MO16-4 - Schaerweijde MO16-4
17:00
Uit
MO16-5 - Weesp MO16-3
15:45 - Veld 5
Thuis
Fluiten:Maarten Beeuwkes
MO16-6 - Houten MO16-6
13:00
Uit
MO16-7 - Phoenix MO16-5
17:10 - Veld 4
Thuis
Fluiten:Ivo Enters
MO16-8 - Schaerweijde MO16-6A
15:35 - Veld 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MO18-1 - Leusden MO18-2
14:00 - Veld 1
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MO18-2 - Lelystad MO18-1
17:40 - Veld 1
Thuis
Fluiten:Paul Lempers en Jacques Hartman
MO18-3 - Voordaan MO18-3
17:30
Uit
MO18-4 - Amersfoort MO18-5
16:15
Uit
MO18-5 - Leusden MO18-5
12:00
Uit
MO18-6 - HC Leerdam MO18-2
15:00
Uit
MO18-7 - Kampong MO18-9
15:50 - Veld 1
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Oranje - Amersfoort MO9-2
08:30 - Veld 2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Paars - SCHC MO9-Zwart
09:00
Uit
Pandas - Loenen MO8-2
09:00
Uit
Parijs - Spandersbs MO10-3
09:45 - Veld 5
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Pinguins - Gooische MO8-wit
08:30
Uit
Rome - Baarn MO10-4
10:00
Uit
Rood - Baarn MO9-3
09:35 - Veld 2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Roze - Spandersbs MO9-1
09:35 - Veld 2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Turquoise - Voordaan MO9-5
10:05
Uit
Zebras - Spandersbs MO8-5
08:30 - Veld 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Zilver - Gooische MO9-paars
08:30
Uit
Overig
Blauw - Nieuwegein JO9-Blauw
08:30
Uit
Buenos Aires - Hockeyclub De Haaskamp JO10-1
09:45 - Veld 5
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JO12-1 - Culemborg JO12-1A
08:30 - Veld 1
Thuis
Fluiten:Jelle Rekers en Teun van Vuure
JO12-2 - H.C. Eemvallei JO12-2
10:05
Uit
JO12-3 combi - Gooische JO12-5
14:00 - Veld 2
Thuis
Fluiten:Barry Quayle en Daniël Brussaard
JO14-1 - Apeldoorn JO14-1
15:50
Uit
JO14-2 - Spandersbs JO14-2
14:00 - Veld 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JO14-3 - Nieuwegein JO14-2
12:20
Uit
JO16-1 - Forescate JO16-1
12:10 - Veld 3
Thuis
Fluiten:Martijn Jansen en Matthijs Sillevis Smitt
JO16-2 - Amersfoort JO16-1
16:15
Uit
JO16-3 - Baarn JO16-3
15:00
Uit
JO18-1 - HC Athena JO18-1
14:00
Uit
JO18-2 - Naarden JO18-4
18:00
Uit
JO18-3 - Maarssen JO18-3
17:40 - Veld 3
Thuis
Fluiten:Wiebe Schippers en Hans Pareau Dumont
Leeuwen - Buitenhout MHC JO8-1
09:25 - Veld 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Leger Groen - Lelystad JO9-2
09:45
Uit
Navy - Amersfoort JO9-1
09:00
Uit
New York - Laren JO10-GROEN
08:30
Uit
Sydney - Weesp JO10-Rood
09:25 - Veld 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Tijgers - Fletiomare JO8-4
09:30
Uit
Wit - SCHC JO9-Oranje
09:00
Uit
Wolven - Loenen JO8-1
09:25 - Veld 4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Zwart - Schaerweijde JO9-4
09:35 - Veld 2
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten