HMHCbanner-1920-3.jpg HMHCbanner-1920-4A.jpg HMHCbanner-1920-5.jpg HMHCbanner-1920-7.jpg HMHCbanners-1920-JJ-13.jpg MA3-2018 10 14.jpg
 

Diensten

zondag 26 januari 2020 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Jet Molkenboer Zaalleiding 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Kate Nijs Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Veerle Hoevenaar Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Susan van Halem Zaalleiding 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Jasmijn Fernandes Zaalleiding 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Lucia Westbroek Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Julius van Dijk Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Libor van Leersum Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Ouders/verzorgers van Naomi Spoor Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Ouders/verzorgers van Floor Kalisvaart Zaalleiding 
zaterdag 1 februari 2020 
09:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Otto de Greve Zaalleiding 
09:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Ole Helsloot Zaalleiding 
10:15 - 12:30  Ouders/verzorgers van Floriberto da Costa Bardienst 
10:15 - 12:30  Ouders/verzorgers van Luuk Piersma Bardienst 
10:15 - 12:15  Matthijs Beekman Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Otto Burwinkel Wedstrijdtafel 
zondag 2 februari 2020 
09:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Daan Keulemans Zaalleiding 
09:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Floris van Hoeke Zaalleiding 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Ems van 't Hoff Zaalleiding 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Pien Kemp Zaalleiding 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Lotte IJmker Zaalleiding 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Bente Merckelbagh Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Isabelle Koops Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Maria Meeter Zaalleiding 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Josephine Tacken Zaalleiding 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Julia Timmer Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Mees Fernandes Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Teun Gockel Zaalleiding 
zaterdag 8 februari 2020 
09:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Anna Joosten Zaalleiding 
09:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Bo Snijder Zaalleiding 
10:15 - 12:30  Ouders/verzorgers van Boaz van Leeuwen Bardienst 
10:15 - 12:30  Ouders/verzorgers van Julian den Ouden Bardienst 
10:15 - 12:15  Anouk de Boer Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:15  Filipe Wolters Wedstrijdtafel 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Friso van den Bosch Zaalleiding 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Tako Stam Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Balthazar Brandts Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Liv Meijer Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Annebelle Eke Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Iillis Brohm Zaalleiding 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Jesslin-joy de Bondt Zaalleiding 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Sophie Emmelot Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Indy Heijm Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Jessie van t Hof Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Ouders/verzorgers van Flynn Bezemer Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Ouders/verzorgers van Mathijs Dikhoff Zaalleiding 
zondag 9 februari 2020 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Fay Carpentier Zaalleiding 
11:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Feline Munneke Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Ide van Kerkhof Zaalleiding 
13:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Anne Speetjens Zaalleiding 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Milou Reuling Zaalleiding 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Lucile Verburg Zaalleiding 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Yrsa Mertens Zaalleiding 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Femke Ploegsma Zaalleiding 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Sophie van Doorne Zaalleiding 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Sarah-Roos Jonkers Zaalleiding 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Quintus ter Horst Zaalleiding 
16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Emanuel Nuijten Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Didier van Osch Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Sem Alink Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Cato Janssen Zaalleiding 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Feline van der Kleij Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Ouders/verzorgers van Claire van Gent Zaalleiding 
19:00 - 21:00  Ouders/verzorgers van Stefanie Gubler Zaalleiding