5MA3-2018 10 14.jpg HMHCbanner-1920-F.jpg hmhcbanner-1920-F1.jpg HMHCbanner-1920-J.jpg HMHCbanner-1920-JJ-A.jpg HMHCbanners-1920-JJ-13.jpg HMHCbanners_1920-JB2-6.jpg
 

Organisatie

Martijn Jansen
Algemeen Bestuur
Voorzitter
Dick Jonker
Algemeen Bestuur
Secretaris
Mattijs Visser
Algemeen Bestuur
Penningmeester
Robbert Amse
Algemeen Bestuur
Bestuurslid Seniorenhockey
Jan Grijpma
Algemeen Bestuur
Bestuurslid Jeugdhockey

Algemeen Bestuur
Bestuurslid Zakelijk
Cursus
Monique Naafs
Arbitragecommissie
Cursus
Organisatie cursussen
Thomas Hoogerwerf
Arbitragecommissie
Cursus
Organisatie cursussen
Sterre Horsman
Arbitragecommissie
Cursus
Organisatie cursussen
Indeling Junioren

Arbitragecommissie
Indeling Junioren
Indeling junioren
Jeroen Bakkers
Arbitragecommissie
Indeling Junioren
Indeling junioren

Arbitragecommissie
Indeling Junioren
Indeling junioren
Mandy Marsman-cocchieri
Arbitragecommissie
Indeling Junioren
Indeling junioren
Indeling Senioren
Robbert Amse
Arbitragecommissie
Indeling Senioren
Indeling senioren Topteams
Elsbeth van Heese
Arbitragecommissie
Indeling Senioren
Indeling senioren Breedteteams
Marjolein Jonker
Arbitragecommissie
Indeling Senioren
Indeling senioren Breedteteams
Hans Vernes
Beheer
Commissaris Beheer (St. De Bult) a.i.
Annemieke Kreuning-schaefer
Communicatiecommissie
Webmaster

Communicatiecommissie
Webmaster
Dick Jonker
Communicatiecommissie
Commissielid
Robert van Velzen
Communicatiecommissie
Webmaster
Linda Ebbers
Communicatiecommissie
Commissielid
Arjen Kraal
Coördinatie Jongste Jeugd EF
Coördinator Jongste Jeugd EF
Coördinatie Jongste Jeugd Benjamins
Maarten Verlaan
Coördinatie Jongste Jeugd EF
Coördinatie Jongste Jeugd Benjamins
Technisch Coördinator Benjamins

Coördinatie Jongste Jeugd EF
Coördinatie Jongste Jeugd Benjamins
Technisch Coördinator Benjamins
Alies le Clercq
Coördinatie Jongste Jeugd EF
Coördinatie Jongste Jeugd Benjamins
Coördinator Benjamins
Desiree van der Geest
Coördinatie Jongste Jeugd EF
Coördinatie Jongste Jeugd Benjamins
Coördinator Benjamins
Coördinatie Jongste Jeugd E6-tallen
Caroline Elbertse
Coördinatie Jongste Jeugd EF
Coördinatie Jongste Jeugd E6-tallen
Coördinator E6-tallen
Rianne Spiegelenberg
Coördinatie Jongste Jeugd EF
Coördinatie Jongste Jeugd E6-tallen
Coördinator E6-tallen
Fokko Sterk
Coördinatie Jongste Jeugd EF
Coördinatie Jongste Jeugd E6-tallen
Technisch Coördinator E6-tallen

Coördinatie Jongste Jeugd EF
Coördinatie Jongste Jeugd E6-tallen
Technisch Coördinator E6-tallen
Coördinatie Jongste Jeugd E8-tallen
Karlijn van Aalten
Coördinatie Jongste Jeugd EF
Coördinatie Jongste Jeugd E8-tallen
Coördinator E8-tallen
Nienke Duijf
Coördinatie Jongste Jeugd EF
Coördinatie Jongste Jeugd E8-tallen
Technisch Coördinator E8-tallen
Erica de Jonge
Coördinatie Jongste Jeugd EF
Coördinatie Jongste Jeugd E8-tallen
Technisch Coördinator E8-tallen
Lianne Boeljon
Coördinatie Jongste Jeugd EF
Coördinatie Jongste Jeugd E8-tallen
Coördinator E8-tallen
Coördinatie Jongste Jeugd Smurfen
Harriet Delhaas
Coördinatie Jongste Jeugd EF
Coördinatie Jongste Jeugd Smurfen
Coördinator Smurfen
Wieske Geerts
Coördinatie Jongste Jeugd EF
Coördinatie Jongste Jeugd Smurfen
Coördinator Smurfen
Gwen de Vos van Steenwijk
Coördinatie Junioren AB
Coördinator AB
Maarten Hut
Coördinatie Junioren AB
Coördinator AB
Coördinatie Junioren JA
Karin Bos
Coördinatie Junioren AB
Coördinatie Junioren JA
Coördinator JA
Gwen de Vos van Steenwijk
Coördinatie Junioren AB
Coördinatie Junioren JA
Technisch Coördinator JA
Coördinatie Junioren JB
Maaike van Soest
Coördinatie Junioren AB
Coördinatie Junioren JB
Coördinator JB
Antoinette Westland
Coördinatie Junioren AB
Coördinatie Junioren JB
Coördinator JB
Gwen de Vos van Steenwijk
Coördinatie Junioren AB
Coördinatie Junioren JB
Technisch Coördinator JB
Coördinatie Junioren MA
Sacha Tanis
Coördinatie Junioren AB
Coördinatie Junioren MA
Coördinator MA
Anne-Marie Kalff
Coördinatie Junioren AB
Coördinatie Junioren MA
Coördinator MA
Marjan de Vos tot Nederveen Cappel
Coördinatie Junioren AB
Coördinatie Junioren MA
Technisch Coördinator MA
Coördinatie Junioren MB
Nynke Bloemink
Coördinatie Junioren AB
Coördinatie Junioren MB
Coördinator MB
Hilda Leenaers
Coördinatie Junioren AB
Coördinatie Junioren MB
Coördinator MB
Claudia de Stefano
Coördinatie Junioren AB
Coördinatie Junioren MB
Technisch Coördinator MB

Coördinatie Junioren CD
Coördinator CD
Coördinatie Junioren JC

Coördinatie Junioren CD
Coördinatie Junioren JC
Technisch Coördinator JC

Coördinatie Junioren CD
Coördinatie Junioren JC
Coördinator JC

Coördinatie Junioren CD
Coördinatie Junioren JC
Coördinator JC
Coördinatie Junioren JD

Coördinatie Junioren CD
Coördinatie Junioren JD
Coördinator JD
Clio Scholing
Coördinatie Junioren CD
Coördinatie Junioren JD
Coördinator JD

Coördinatie Junioren CD
Coördinatie Junioren JD
Technisch Coördinator JD
Coördinatie Junioren MC

Coördinatie Junioren CD
Coördinatie Junioren MC
Technisch Coördinator MC

Coördinatie Junioren CD
Coördinatie Junioren MC
Coördinator MC

Coördinatie Junioren CD
Coördinatie Junioren MC
Coördinator MC

Coördinatie Junioren CD
Coördinatie Junioren MC
Coördinator MC
Coördinatie Junioren MD

Coördinatie Junioren CD
Coördinatie Junioren MD
Coördinator MD

Coördinatie Junioren CD
Coördinatie Junioren MD
Coördinator MD

Coördinatie Junioren CD
Coördinatie Junioren MD
Technisch Coördinator MD

Coördinatie Junioren CD
Coördinatie Junioren MD
Technisch Coördinator MD
Maarten Stam
Disciplinaire Commissie
Commissielid
Joris Rijken **
Disciplinaire Commissie
Commissielid
Ries Wesdorp * *22/23
Disciplinaire Commissie
Voorzitter
Regien Schagen
Evenementen
Commissielid
Dick Jonker
Evenementen
Commissielid
Floortje Gockel
Evenementen
Commissielid
Marie-Faustine Vogels
Evenementen
Commissielid
Dirk jan van Loo
Evenementen
Commissielid
Caroline Karreman
GOudhockeycommissie
Commissielid
René Ploegsma
GOudhockeycommissie
Commissielid
Annemieke van der Heijden
GOudhockeycommissie
Commissielid
Bas Dijkman
GOudhockeycommissie
Commissielid
Heyo Beentje
Hilversum Business Club (HBC)
Commissielid
Robbert de Haan
Hilversum Business Club (HBC)
Commissielid
Cees de Greve
Hilversum Business Club (HBC)
Commissielid
Regien Schagen
Hilversum Business Club (HBC)
Commissielid
Sander de Hoop
Hilversum Business Club (HBC)
Commissielid

Jeugdbestuur
Voorzitter

Jeugdbestuur
Penningmeester
Mathijs Dikhoff
Jeugdbestuur
Commissielid
Sophie van Lommel
Jeugdbestuur
Commissielid

Jeugdbestuur
Commissielid
Luuk Buurman
Jeugdbestuur
Commissielid
Jasper Cox
Jeugdbestuur
Commissielid
Nina Huisers
Jeugdbestuur
Commissielid
Alexander Ronner
Kascommissie
Commissielid
Martijn Franssen
Kascommissie
Commissielid
Hendrik Postma
Kascommissie
Commissielid
Lydia Kroos
Kascommissie
Commissielid
Hettie Aleven
Ledenadministratie
Ledenadministrateur
Monique Nebbeling
Ledenadministratie
Ledenadministrateur
Rosalie Rijper
Ledenadministratie
Ledenadministrateur
Marco van der Hulst
Materiaalcommissaris
Materiaalcommissaris
Nielske Martens-Arnolds
Medische Commissie
Commissielid
Patricia Bruijning
Medische Commissie
Commissielid

Organisatorische Commissie ABC
Coördinator JA

Organisatorische Commissie ABC
Coördinator MA
Anne-Marie Kalff
Organisatorische Commissie ABC
Coördinator MA
Antoinette Westland
Organisatorische Commissie ABC
Coördinator JB
Maaike van Soest
Organisatorische Commissie ABC
Coördinator JB

Organisatorische Commissie ABC
Coördinator MB

Organisatorische Commissie ABC
Coördinator MB

Organisatorische Commissie ABC
Coördinator JC

Organisatorische Commissie ABC
Coördinator JC
Nynke Bloemink
Organisatorische Commissie ABC
Coördinator MC
Hilda Leenaers
Organisatorische Commissie ABC
Coördinator MC

Organisatorische Commissie DEF
Voorzitter
Francine Bolwidt
Organisatorische Commissie DEF
Coördinator JD

Organisatorische Commissie DEF
Coördinator MD

Organisatorische Commissie DEF
Coördinator MD

Organisatorische Commissie DEF
Coördinator E8-tallen

Organisatorische Commissie DEF
Coördinator E8-tallen
Karlijn van Aalten
Organisatorische Commissie DEF
Coördinator E6-tallen
Lianne Boeljon
Organisatorische Commissie DEF
Coördinator E6-tallen
Rianne Spiegelenberg
Organisatorische Commissie DEF
Coördinator Benjamins
Caroline Elbertse
Organisatorische Commissie DEF
Coördinator Benjamins
Desiree van der Geest
Organisatorische Commissie DEF
Coördinator Smurfen

Organisatorische Commissie DEF
Coördinator Smurfen
Paul Venhoeven
Raad van Advies
Commissielid
Rolf Schooleman
Raad van Advies
Commissielid
Anita Sunter
Raad van Advies
Commissielid

Raad van Advies
Commissielid
Floris Kalff
Seniorencommissie
Voorzitter
Robbert Amse
Seniorencommissie
Bestuurslid Seniorenhockey
Paulus Mooyman
Seniorencommissie
Veteranen Heren

Seniorencommissie
Veteranen Dames
Ben Hilgersom
Seniorencommissie
Coördinator Trimhockey

Seniorencommissie
Coördinator Zaalhockey
Fleur Marcus
Seniorencommissie
Jonge seniorenteams (Dames)
Floris Kalff
Seniorencommissie
Senioren Heren

Seniorencommissie
Senioren Dames
Rutger Hoogbergen
Sponsorcommissie
Bestuurslid Sponsoring
Hans Vernes
Sponsorcommissie
Commissielid
Martijn Nijs
Sponsorcommissie
Commissielid

Sponsorcommissie
Commissielid
Wouter Kroon
Sponsorcommissie
Commissielid
Marieke Eestermans
Sponsorcommissie
Commissielid
Sander van den Elshout
Technisch Managers
Technisch Manager ABC
Kilian van Vuuren
Technisch Managers
Technisch Manager DEF

Technische Commissie ABC
Voorzitter
Gwen de Vos van Steenwijk
Technische Commissie ABC
Technisch Coördinator JAB
Fleur Marcus
Technische Commissie ABC
Technisch Coördinator MA
Marjan de Vos tot Nederveen Cappel
Technische Commissie ABC
Technisch Coördinator MB
Maarten Hut
Technische Commissie ABC
Technisch Coördinator JC

Technische Commissie ABC
Technisch Coördinator MC

Technische Commissie ABC
Technisch Coördinator MC
Martijn Leenaers
Technische Commissie DEF
Voorzitter

Technische Commissie DEF
Technisch Manager Breedte DEF

Technische Commissie DEF
Technisch Coördinator E6-tallen
Erica de Jonge
Technische Commissie DEF
Technisch Coördinator E8-tallen

Technische Commissie DEF
Technisch Coördinator JD
Francine Bolwidt
Technische Commissie DEF
Technisch Coördinator JD

Technische Commissie DEF
Technisch Coördinator MD
Eva Simonis
Technische Commissie DEF
Technisch Coördinator MD
Nienke Duijf
Technische Commissie DEF
Technisch Coördinator Benjamins
Erica de Jonge
Technische Commissie DEF
Technisch Coördinator Benjamins
Anton Groenevelt
Technische Commissie DEF
Technisch Coördinator E6-tallen
IJsbrand van der Kloet
Technische Commissie DEF
Technisch Coördinator E8-tallen
Robbert Amse
Tophockey Commissie
Bestuurslid Lijn- en Selectiehockey

Tophockey Commissie
Commissielid

Tophockey Commissie
Commissielid
Hans Vernes
Verenigingsmanager
Verenigingsmanager
Maurits Heldring
Vertrouwenscontactpersoon
Vertrouwenscontactpersoon
Mechtelt Troost
Vertrouwenscontactpersoon
Vertrouwenscontactpersoon

Vrijwilligerscommissie
Commissielid
Dick Jonker
Vrijwilligerscommissie
Commissielid

Vrijwilligerscommissie
Commissielid
Laura Ploeg-zietse
Wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd
Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd
Heleen Hogen Esch
Wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd
Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd
Pieter Jan Dorhout
Wedstrijdsecretariaat Junioren
Wedstrijdsecretaris Junioren
Marjolein Jonker
Wedstrijdsecretariaat Senioren
Wedstrijdsecretaris Senioren
Elsbeth van Heese
Wedstrijdsecretariaat Senioren
Wedstrijdsecretaris Senioren

Wedstrijdtafel Jongste Jeugd
Commissielid
Maud van der Veen
Wedstrijdtafel Jongste Jeugd
Commissielid
Mariet Buddingh
Wedstrijdtafel Junioren
Commissielid
Eileen van den Tweel
Wedstrijdtafel Junioren
Commissielid
Anke Goedhart
Wervingscommissie
Commissielid
Erik Kuiper
Wervingscommissie
Commissielid

Wervingscommissie
Commissielid

Wervingscommissie
Commissielid
Karin Peek
Zaalhockey
Zaalcoördinator
Wedstrijdsecretariaat zaal
Gijs Weinands
Zaalhockey
Senioren
Saskia van Dijk
Zaalhockey
Zaalcoördinator
Mirjam de la Motte
Zaalhockey
Zaalcoördinator